Ludzie

Argon Legal zwiększa swój zespół

Do grona ekspertów warszawskiej kancelarii prawnej Argon Legal (dawniej Galt Legal) dołączyły dwie nowe osoby. Paulina Kopacz i Kamil Stanisławski będą wspierać zespół w zakresie najmu nieruchomości i asset management.


Kancelaria Argon Legal specjalizuje się w obsłudze prawnej biznesu, szczególnie w branży nieruchomości komercyjnych. Zespół ekspertów pracował dotychczas przy ponad tysiącu transakcjach najmu.
– Obsługujemy coraz więcej projektów nieruchomościowych, co jest dla nas oznaką zaufania ze strony firm oraz potwierdzeniem, że to co robimy – robimy bardzo dobrze i rozumiemy biznes prowadzony przez naszych klientów. Zdecydowaliśmy się przyjąć do zespołu nowych ekspertów, którzy będą wspierać obsługę projektów z branży nieruchomości komercyjnych” – mówi Sławomir Lisiecki, Partner Argon Legal.

Paulina Kopacz doświadczenie zdobywała u jednego z największych zarządców nieruchomości komercyjnych w Polsce. Była zaangażowana w projekty z wielu dziedzin prawa m. in. prawa cywilnego, handlowego, budowlanego oraz administracyjnego.

Kamil Stanisławski negocjuje oraz sporządza umowy najmu powierzchni komercyjnych. Ma także doświadczenie w projektach, obejmujących aspekty prawa autorskiego i prawa reklamy. Przed dołączeniem do zespołu Argon Legal świadczył pomoc prawną na rzecz Apsys Polska – czołowego zarządcy centrów handlowych.

Argon Legal tworzą partnerzy – Sławomir Lisiecki, radca prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży nieruchomościowej, Adam Miłosz – radca prawny i doradca restrukturyzacyjny, oraz Piotr Janiuk, radca prawny obsługujący właścicieli projektów komercyjnych w zakresie umów najmu i bieżącego zarządzania oraz blisko 20 – osobowy zespół ekspertów, który zapewnia wsparcie prawne klientów nieruchomościowych.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.