ModaPodróże

Patronat BJ: THE STUFF – MĘSKIE TARGI

W odpowiedzi na potrzeby realizacji własnych pragnień związanych ze światem mody czy sztuki, a także wiedzy, pielęgnacji swojego ciała czy motoryzacji stworzyliśmy prawdziwy, męski event. Zareagowaliśmy na głód spowodowany brakiem podobnych wydarzeń i postanowiliśmy zorganizować coś specjalnie dla męskiego grona fascynatów kreatywnego sposobu spędzania czasu.


9 KWIETNIA
BABKA DO WYNAJĘCIA, WARSZAWA, MŁOCIŃSKA 5/7
11:00 – 19:00 WSTĘP WOLNY


Zawsze chciałeś wyglądać niczym najsłynniejszy piłkarz świata po godzinach swojej pracy? Przyjdź zobaczyć co do zaoferowania mają dla Ciebie marki najwyższej klasy.

Poza najlepszymi brandami z kategorii fashion, które będziesz mógł zobaczyć i dotknąć, spotkasz się również ze strefą wiedzy, gdzie będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności. Tutaj zaprosiliśmy specjalistów zajmujących się dziedzinami życia, które są ostatnio bardzo popularne. Chętnie podzielą się z Tobą doświadczeniem oraz inspiracją.

Dzisiaj prawdziwy mężczyzna jest tym, który dba o siebie w odpowiedni sposób, dlatego też pomyśleliśmy o strefie pielęgnacji i urody. Fizyczna strona bycia mężczyzną? Kultywacja sportowej sylwetki? Na to odpowiedzią jest wyżej wymieniony kawałek przestrzeni, na której znajdą się wszelkie firmy dbające o wizerunek męskiego ‚ja’.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o Twoim apetycie – w strefie FOOD & CHILLOUT będziesz mógł zrelaksować się oraz napełnić spragniony pokarmu żołądek.

9 kwietnia to dzień I edycji męskich targów The STUFF. Odbędzie się w miejscu pełnym energii, stylu i dobrego smaku jakim jest znana i kultywowana w Warszawie Babka do wynajęcia. W pobliżu CH Arkadia będziesz mógł odkryć świat pełen męskich tajemnic.

Już wkrótce. THE STUFF

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.