Otwarte konferencje dla praktyków IT – IPSA z Partnerami

Spółka IPSA w III kwartale 2017 r. rozpoczyna serię konferencji oraz śniadań branżowych sektora IT oraz telekomunikacyjnego. Jest to kontynuacja wcześniejszych spotkań, które cieszyły się bardzo dużą popularnością ze względu na ich merytoryczną wartość.


IPSA – partner Businessjournal.pl


 

Dotychczas, warszawski integrator IPSA zorganizował cykl konferencji, które były poświęcone aktualnym trendom technologicznym, podczas których Partnerzy technologiczni firmy przedstawiali rozwiązania dla sektora dużych firm o zasięgu międzynarodowym, jak również małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). – Formuła spotkań, którą pierwotnie przyjęliśmy okazała się bardzo interesująca dla naszych Partnerów, jak i dla Klientów. Będziemy konsekwentnie ją kontynuować, bowiem jest to jedno z niewielu wydarzeń, gdzie można wnikliwie poznać oferowane rozwiązania, w kameralnych warunkach porozmawiać czy nawet umówić się na przetestowanie prezentowanych produktów – mówi Katarzyna Koput, kierownik biura sprzedaży IPSA. – Zależy nam na konstruktywnym dialogu z Klientami, poznaniu ich faktycznych potrzeb. TO nas determinuje do organizacji właśnie takich wydarzeń – dodaje przedstawicielka IPSA.

Sukces konferencji był decydujący w decyzji o częstszym organizowaniu wydarzeń, które będą markowane jako IPSA IT Summit i idea „otwartych” spotkań pozostanie niezmienna. – Ponadto już planujemy śniadania branżowe w znacznie bardziej kameralnym gronie, które będą odbywały się co miesiąc – zaznacza Katarzyna Koput.


 

Dla kogo?

Konferencje IPSA IT Summit skierowane są przede wszystkim do managerów i dyrektorów odpowiedzialnych za IT, niezależnie od sektora gospodarki, którego są reprezentantami. Podczas spotkań omawiane są rozwiązania informatyczne czy teleinformatyczne pod kątem sprzętowym i oprogramowania dla dużych międzynarodowych organizacji, jak i sektora MSP. Ponadto spotkania mają cel edukacyjny, bowiem często prezentowane są najnowsze rozwiązania, które debiutują na rynku. – Właśnie wtedy można dokładnie poznać nowości rynkowe i często bezpośrednio porozmawiać z ich producentami – podkreśla kierwnik biura sprzedaży.


 

Kiedy?

Konferencje dla szerokiego grona odbiorców będą organizowanie zgodnie z założeniami 1 raz w kwartale, śniadania branżowe zaś jeden raz w miesiącu. Ze względu na dużą popularność wydarzeń, uczestnictwo zgłaszane jest drogą mailową, zaś terminy będą cyklicznie pojawiały się na stronie www.ipsa-it.pl oraz w portalach społecznościowych.


 

Tematyka

IPSA jest integratorem oraz dostawcą rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych, dlatego spektrum poruszanych tematów jest bardzo szerokie. – Tematy podejmowane podczas konferencji, były odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, których wnikliwie słuchamy i staramy się sprostać ich oczekiwaniom. Zachęcamy również do kontaktu z nami i sugestii tematów konferencji, w których chcieliby uczestniczyć – zaznacza Katarzyna Koput.


Informacje dotyczące konferencji znajdziesz:

http://www.ipsa-it.pl

https://www.facebook.com/ipsait/

Więcej informacji:

www.ipsa-it.pl

Al. Jerozolimskie 214

02-486 Warszawa

+48 22 206 98 65

[email protected]


O firmie:

Firmowe kompetencje budowane są na bazie trendów informatycznych, a realizowane projekty dostarczają referencyjnych modelów współpracy dla Nowych Klientów. Pracownicy IPSA na co dzień zajmują się realizacją projektów informatycznych dla sektora prywatnego, korporacji międzynarodowych i organizacji rządowych. Kluczowe obszary działań spółki to:

Projektowanie i wdrażanie systemów

Bezpieczeństwo systemów i aplikacji

Serwerownie i centra danych

Rozwiązania pamięci masowych

Wirtualizacja i optymalizacja

Sieci teleinformatyczne

Dostawcami rozwiązań dla IPSA jest: Microsoft, IBM, Lenovo, Hewlett-Packard, Dell EMC, VM Ware, VEEAM, Huawei, Fortinet, Paloalto Networks, Allied Telesis, Fujitsu, RSA, f5, Commvault.