TechNews

MoveApp stworzy aplikację dla GPW

Agencja interaktywna z Wrocławia, która od 12 lat z powodzeniem buduje wizerunek polskich i międzynarodowych marek, wygrała przetarg na stworzenie aplikacji mobilnej dla GPW. Będzie to wersja 3.0. Tym samym kontynuowana jest 6-letnia współpraca ze spółką.


informacja prasowa

Zespół MoveApp – Grupa Me & My Friends tworzy autorskie rozwiązania z zakresu aplikacji mobilnych dla systemów iOS i Android, które były wielokrotnie nagradzane między innymi tytułami Mobile Trends Awards, Golden Arrow czy impactor. – To dla nas duża motywacja i cieszymy się z możliwości realizacji kolejnych projektów z obszaru digital dla tak znamienitej instytucji jak warszawska giełda. Wersja 3.0 na pewno pozytywnie zaskoczy użytkowników rozszerzeniem funkcjonalności. Na tym etapie nie mogę zdradzić więcej szczegółów – komentuje BARTOSZ BRAŻEWICZ-DOSIÓŁKO, z Grupy  Me & My Friends.
Wrocławska firma stworzyła także dwie wcześniejsze wersje tej aplikacji i zaprojektowała pierwszego bota w historii warszawskiej giełdy, działającego za pośrednictwem popularnego komunikatora Facebook Messenger.
GPW jest największą giełdą regionu Europy Środkowej i Wschodniej i już od kilku lat śmiało wykorzystuje nowe technologie.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.