Lifestyle

Atlantic Seabreeze – klasyka i elegancja

Seria zegarków Seabreeze szwajcarskiej firmy Atlantic to propozycja dla miłośników nowoczesnej elegancji oraz prostego i funkcjonalnego wzornictwa. Prezentujemy 3 modele zegarków Atlantic Seabreeze, których uniwersalny design sprawia, że są idealne zarówno do noszenia na co dzień, jak i do oficjalnego stroju, garnituru i koszuli.


Seria Atlantic Seabreeze została stworzona z myślą o mężczyznach, którzy nie poddają się chwilowym trendom, doceniają klasę, elegancję i ponadczasowy styl. Cechą charakterystyczną tych zegarków jest duża tarcza z bardzo dobrze widocznymi wskazówkami i indeksami. Model Atlantic Seabreeze 61352.41.21 to połączenie białej tarczy ze srebrną kopertą, co sprawia, że jest przejrzysta i czytelna. Idealnie kontrastuje ona z czarnym skórzanym paskiem. Atlantic Seabreeze 61352.41.61 to wersja z czarną tarczą. Wskazówki oraz indeksy mają srebrny kolor, dzięki czemu pięknie komponują się z całością. Model Atlantic Seabreeze 61352.45.21 to bardzo eleganckie połączenie złotej koperty, pokrytej powłoką PVD, ze wskazówkami i indeksami w tym samym kolorze. W całej serii dostępne są również zegarki ze srebrnymi tarczami i bransoletami ze stali szlachetnej. Praktycznym dodatkiem każdego z zegarków Seabreeze jest datownik umieszczony w dolnej części tarczy, wskazujący dni miesiąca.

Zegarki Atlantic Seabreeze to również wysoka jakość. Świadczą o tym starannie dobrane komponenty. Koperty wykonane są z wysokogatunkowej stali szlachetnej odpornej na zarysowania oraz uszkodzenia. Tarcza zegarka chroniona jest dzięki specjalnie wzmocnionemu szafirowemu szkiełku. Pasek wykonano ze specjalnie wyselekcjonowanej skóry naturalnej w uniwersalnym czarnym kolorze. Marka Atlantic zadbała także o niezawodność i precyzyjne wskazywanie czasu. Każdy model z serii został wyposażony w doskonały szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda, niewymagający samodzielnego nakręcania. Wodoszczelność wszystkich modeli wynosi 50M, dzięki czemu zegarki można użytkować na przykład pod prysznicem.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.