Agnieszka Marciniak dołączyła do zespołu Michael Page

Z początkiem września br. do zespołu Shared Services Centres w firmie rekrutacyjnej Michael Page dołączyła Agnieszka Marciniak, która objęła stanowisko Executive Managera.


 

Agnieszka Marciniak rekrutacją zajmuje się od ponad 11 lat. W ostatnim czasie zajmowała stanowisko Recruitment Strategy Managera i zarządzała obszarem rekrutacji IBM w Polsce, wspierając m.in. Global Services Delivery Center. W latach 2010-2014, jako Recruitment Manager, wspomagała rozwój Citi Service Center Poland. Natomiast w 2010 roku pracowała w Michael Page rekrutując kandydatów z obszaru IT.

– Bardzo cieszymy się z powrotu Agnieszki do struktur Michael Page w Polsce. Jej wieloletnie doświadczenie w obszarze wymagających rekrutacji wolumenowych w różnorodnych branżach pozwoli nam jeszcze bardziej umocnić nasze kompetencje w sektorze SSC/BPO – mówi Yannick Coulange, Dyrektor Zarządzający PageGroup.

Agnieszka Marciniak odpowiadać będzie za zarządzanie warszawskim zespołem Shared Services Centres oraz we współpracy z Wojciechem Bartzem – liderem praktyki SSC/BPO w Michael Page – za rozwój relacji z kluczowymi klientami w tym obszarze.

Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunkach antropologia oraz psychologia.