AktualnościGospodarkaTechNews

10 lat Bitcoina – Wielka Gala Bitcoina już 26 stycznia w Warszawie

31 października minęło 10 lat od publikacji przez Satoshi Nakamoto słynnego manifestu dotyczącego teorii kryptowalut. W konsekwencji 3 stycznia doszło do pierwszej transakcji w sieci Bitcoin między jego twórcą a Halem Finney’em.

W nawiązaniu do tych dwóch, historycznych dat w dziejach Bitcoina odbędzie się konferencja oraz gala urodzinowa organizowana przez portal Bithub.pl oraz kantor kryptowalut FlyingAtom już 26 stycznia w warszawskim teatrze Palladium.

 

Podczas wieczornej gali zostaną po raz pierwszy rozdane nagrody dla osób, które w sposób szczególny wyróżniły się się w polskiej społeczności Bitcoin oraz rynku kryptowalut.

Wśród prelegentów znajdą się wybitni specjaliści, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz spostrzeżeniami podczas całodniowej konferencji. Wśród nich wystąpią m.in. Mariusz Sperczyński pomysłodawca i założyciel giełdy bitSecurities oraz Bitmarket, Robert Wieck COO z Dash Core Group Inc, firmie odpowiedzialnej za development kryptowaluty Dash czy Jacek Czarnecki, prawnik działający obecnie jako legal counsel w MakerDAO. Swoje wystąpienia będą mieli też Tomasz Drwięga (Parity Technologies), Jakub Zarembiński (Tokenika), Artur Wiśniowski (Sapiency), Damian Dzienio, Mateusz Klemczak (Pacific), Marek Kierczyk (Universal Login) czy Rafał Zaorski (JTS).Bilety na to wydarzenie są do nabycia na stronie internetowej konferencji: 10latbitcoina.com.pl.

Jednym z kluczowych elementów zwiększania adopcji Bitcoina jest przyjmowanie płatności w kryptowalutach. Organizatorzy wydarzenia celebrującego BTC w pełni zdają sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie osoby pragnące uczestniczyć w konferencji “10 lat Bitcoina” mogą dokonać zakupu biletów poprzez oficjalną stronę  https://10latbitcoina.com.pl/  oraz bezpośrednio w sklepie www.FlyingAtom.shop z możliwości dokonania płatności w Bitcoinie!

 

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.